Gutubakken 3

Velkommen til Gutubakken 3!. Bilde nummer 1 av 3
Gutubakken 3 ligger på eiet tomt. Fine solforhold og ellers et meget godt utgangspunkt for turer og aktiviteter, sommer som vinter. . Bilde nummer 2 av 3
Terrasse i forbindelse med inngangspartiet.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 850 000

Totalpris

kr 2 925 340

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 850 000

Omkostninger:

Kr 71 250 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 3 000 Overdragelesgebyr av festeretten
Kr 75 340 Sum omkostninger

Kr 13 200 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 88 540 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 16 000 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 91 340 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv SpareBank 1 sin boliglånskalkulator

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

36 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

Tomt:

526 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

32 m2

Byggeår:

2017

Etasje:

1

Rom:

2

Soverom:

1

BRA:

36 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

Tomt:

526 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

32 m2

Byggeår:

2017

Etasje:

1

Rom:

2

Soverom:

1

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Smart, moderne 2-roms hytte med ypperlige trenings- og turforhold. Eiet tomt. Tett på løypenettet. Fine solforhold.

Velkommen til Gutubakken 3! Her presenterer vi en liten, spennende og moderne hytte. Den gode takhøyden og de store vinduene gir en utrolig god romfølelse på forholdsvis få kvadratmeter. Rikelig med naturlig lys inn i oppholdsrommet. Arealet er meget godt utnyttet og planløsningen er god. Det er en gjennomført og helhetlig stil i hytta med tidsriktige og tidløse fargevalg. Hytta har lite bruksslitasje og fremstår som pent brukt. Utendørs er det bae å følge sola rundt på terrassen, som går på 3 sider av hytta. I tillegg har selger etablert en hyggelig bålplass utendørs. Perfekt utgangspunkt trening, turer og aktiviteter hele året. Skiløypene ligger rett i nærheten. En kort kjøretur unna finner du Sjusjøen Skisenter for alpint. Ca 1,5 km til sentrum av Sjusjøen med bl.a dagligvare.

Kart

Kart over Gutubakken 3

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?