Gletnesveien 343
SOLGT
kr 600 000
kr 616 090
kr 600 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 15 000,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-
Sum omkostninger: kr 16 090,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 14 700 – 17 500 (valgfritt tillegg)
Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Nøkkelinformasjon
76 m2
4595 Tingvatn
Selveier
1 589 m2
ABCDEFG
55 m2
1991
1
2
76 m2
4595 Tingvatn
Selveier
1 589 m2
ABCDEFG
55 m2
1991
1
2
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
BUD FORELIGGER | Enkel hytte med to soverom, solcelle og rett til båt i vannet.
Her får du en enkel hytte med naturskjønn beliggenhet. Det er kjørevei til hytten, og kort vei til en koselig badeplass. Her er det to soverom pluss hems, stue/kjøkken, toalettrom, stellerom, vindfang og bod. Utvendig medfølger det også en utvendig bod. Hytten ligger usjenert til, med utsyn til vannet og strandsone hvor du også kan ha en ikke-motorisert båt eller kano. Eiendommen har vært benyttet som en enkel hytte, og har gjerne behov for vedlikehold og modernisering. Solcellepanelet er av eldre dato, og bør påregnes utbedret ved oppgradering av hytten. Det kan nevnes at det er nyere taktekke på hytten fra 2018. Velkommen til en hyggelig visning!Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
