Tømmerbakke vei 67

SOLGT

Velkommen til Tømmerbakke vei 67 presentert av EiendomsMegler1 ved Bente Gåseide. Bilde nummer 1 av 3
Fra boligen er det fantastisk utsikt ut mot Steilene. Her er det gjestehavn, toaletter, strender og åpen kiosk i helgene.. Bilde nummer 2 av 3
Fra Alværn er det gode bussforbindelser som tar deg til Nesoddtangen brygge. Derifra tar båten 23 minutter inn til Aker Brygge.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 6 700 000

Totalpris

kr 6 868 740

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 6 700 000

Omkostninger:

kr 167 500 Dokumentavgift 2.5% av kjøpesum inkl. fellesgjeld
Kr 500 Tinglysing av skjøte
Kr 500 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 240 Grunnboksutskrift
Kr 168 740 Sum omkostninger

Kr 11 900 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 180 640 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

160 m2

Postnummer:

1453 Bjørnemyr

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 341 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

138 m2

Byggeår:

1986

Etasje:

2

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

160 m2

Postnummer:

1453 Bjørnemyr

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 341 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

138 m2

Byggeår:

1986

Etasje:

2

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Innholdsrik del av tomannsbolig| Panorama utsikt mot Oslofjorden | Vestvendt terrasse | Idyllisk området

Leilighet i seksjonert enebolig på Bjørnemyr. Fra boligen er det fantastisk utsikt ut mot Oslofjorden og til Steilene - her er det gjestehavn og strender. Fra Alværn er det gode bussforbindelser som tar deg til Nesoddtangen brygge, derifra tar båten ca. 23 minutter til Aker Brygge. Det er kort vei til skole, barnehager og lokale butikker. Boligen er å anse som et oppussingsobjekt, men har et stort potensiale. Kort fortalt: - Naturskjønn beliggenhet - Nærhet til både sjø og marka - Gode forbindelser til Oslo via båt og buss - Vestvendt terrasse med utsikt mot Oslofjorden. - Vestsiden barnehage ligger i gangavstand fra boligen. - Dobbel garasje hvor seksjonen disponerer 1 plass og tilhørende bod - Flotte turmuligheter i nærområdet - Kyststien på Nesodden går forbi eiendommen

Kart

Kart over Tømmerbakke vei 67

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Oslo og Akershus, avdeling Ski, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?