Høvringen

Gamlesetervegen 52

Eiendomsmegler 1 v/Anders Øium presenterer Gamlesetervegen 52!. Bilde nummer 1 av 3
Tomten i Gamlesetervegen 52 har attraktiv beliggenhet på Høvringen i Sel kommune. . Bilde nummer 2 av 3
Tomten ligger omringet av et av de flotteste fjellområdene i Sør-Norge.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 800 000

Totalpris

kr 821 090

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 800 000

Omkostninger:

Kr 20 000 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 21 090 Sum omkostninger

Kr 13 400 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 34 490 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 16 200 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 37 290 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Gudbrandsdal.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

Postnummer:

2673 Høvringen

Eierform:

Selveier

Tomt:

813 m2

Postnummer:

2673 Høvringen

Eierform:

Selveier

Tomt:

813 m2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Attraktiv tomt på Høvringen | Nærhet til oppkjørte skiløyper & turstier | Gode solforhold & helårsveg

EiendomsMegler1 Lillehammer og Gudbrandsdal presenterer Gamlesetervegen 52 - Byggeklar tomt på Høvringen! Tomten ligger fint og attraktivt til i et rolig hyttefelt på Høvringen med fint utsyn mot nærområdet og omkringliggende fjell og daler. Tomten er flat til lett skrånende, og det er god avstand til naboeiendommer. Det er gode solforhold og helårsveg. Herfra er det kort avstand til flere kjente fjelltopper og fjellområder, og det er milevis m/oppkjørte skiløyper. Det er gangavstand til bl.a. Høvringen Landhandleri og høyfjellshoteller. Området er et perfekt utgangspunkt for ulike tur- og friluftsopplevelser, og egner seg for både ski-, sykkel- og fotturer. Det er kort veg til nærbutikk, og ca 30-40 min m/bil til Otta eller Dombås. Velkommen til fjells!

Kart

Kart over Gamlesetervegen 52

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Gudbrandsdal

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?