Bø - Lifjell

Østerlikollen 71

EiendomsMegler 1 v/Halvor Østerli presenterer Østerlikollen 71!. Bilde nummer 1 av 3
Dronefoto. Bilde nummer 2 av 3
Dronefoto. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 1 200 000

Totalpris

kr 1 231 445

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 1 200 000

Omkostninger:

Kr 30 000 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 585 Tinglysing av skjøte
Kr 585 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 275 Grunnboksutskrift
Kr 31 445 Sum omkostninger

Kr 14 000 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 45 445 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Kr 16 800 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 48 245 Sum inkl. Boligkjøperforsikring Pluss

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

Postnummer:

3804 Bø i telemark

Eierform:

Selveier

Tomt:

928 m2

Postnummer:

3804 Bø i telemark

Eierform:

Selveier

Tomt:

928 m2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

En av Lifjell Hyttegrends flotteste tomter m/solrik beliggenhet og flott utsikt! Kort vei til skiløyper, alpinanlegg mm.

Solfylt eiendomstomt på ca. 927 kvm med en fantastisk beliggenhet i hyttefeltet i Lifjell Hyttegrend. Tomten er i dag en råtomt med flott utgangspunkt for å skape en nydelig fritidseiendom. Lifjell er kjent for flotte turopplevelser hele året. Naturskjønne områder i skogen og i høyere fjellterreng med flere toppturer. Mange flotte fiskevann og muligheter for en fresk badeopplevelse. På vinterstid er det et flott oppkjørt løypenett i området, som vil gå like ved hyttedøren, samt alpinbakke med flere nedfarter like ved. Tomten selges som den står per i dag, med den vegetasjon som er på eiendommen. Det vil bli lagt opp vann, avløp og strøm til tomtegrense med pliktig påkobling.

Kart

Kart over Østerlikollen 71

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (Sørøst-Norge)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?