Snytto 8
kr 4 790 000
kr 4 910 840
kr 4 790 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 119 750,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-
Sum omkostninger: kr 120 840,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 10 400 – 13 200 (valgfritt tillegg)
kr 2 472
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg
Nøkkelinformasjon
103 m2
5713 Vossestrand
Eierseksjon
2 211 m2
103 m2
2014
2
5
4
103 m2
5713 Vossestrand
Eierseksjon
2 211 m2
103 m2
2014
2
5
4
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Familievennlig og lekker toppleilighet over 2-plan | Stor solrik altan med mye bruksmuligheter | Parkering i carport
Snytto 8 presenteres av Thomas Bull Wingaard v/EiendomsMegler 1 Kort om boligen: - Stor og romslig familieleilighet over 2-plan - Luftig og fin topplassering i bygget - Solrik og stor altan med gode bruksmuligheter - Fast parkering i carport med tilhørende skibod Kort om beliggenheten: - Leiligheten har en naturskjønn og attraktiv beliggenhet i Myrkdalen - Fra leiligheten har man kun en kort kjøretur til Myrkdalen skisenter - Det er muligheter å renne ned til Myrkdalen Vest fra skianlegget - Svært gode bruksmuligheter sommer som vinter Velkommen til hyggelig visning, husk påmelding!Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
