Spiksetsvingen 201

SOLGT

Denne flotte eneboligen ligger idyllisk til i Ullern, kun 3 km fra Skarnes i Spiksetsvingen 201 ! . Bilde nummer 1 av 3
Boligen er over ett plan og i tillegg en råkjeller med stort potensial. Du ønskes velkommen via et hyggelig inngangsparti . Bilde nummer 2 av 3
Boligen er oppført i 1982 og er godt tatt vare på, og har blitt påkostet og modernisert en del i senere tid.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 250 000

Totalpris

kr 3 332 250

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 250 000

Omkostninger:

Kr 81 250 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 500 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 500 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 82 250 Totalkostnad

Valgfrie tillegg:
Kr 14.600 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 17.400 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)
Kr 5.900 HELP renteforsikring (valgfritt)

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

265 m2

Postnummer:

2100 Skarnes

Eierform:

Selveier

Tomt:

1 556 m2

BRA-i:

120 m2

Byggeår:

1982

Etasje:

2

Rom:

4

Soverom:

3

BRA:

265 m2

Postnummer:

2100 Skarnes

Eierform:

Selveier

Tomt:

1 556 m2

BRA-i:

120 m2

Byggeår:

1982

Etasje:

2

Rom:

4

Soverom:

3

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Velholdt og solrikt beliggende enebolig med alt på en flate. Dobbeltgarasje og romslig hage.

Velholdt enebolig med fin og landlig beliggenhet i Ullern, ca 3 km fra Skarnes. Stor tomt med svært åpen og solrik beliggenhet, og med nydelig utsyn over landskapet. Boligen har god planløsning, og her er alle beboelsesrom på ett plan. 1. etg. inneholder entré, romslig stue, pent kvaltetskjøkken m/vaskerom i tilknytning, wc, flislagt bad, 3 soverom og en stor bod. I tillegg en råkjeller med stort potensiale. Huset er godt tatt vare på, og har blitt påkostet og modernisert en del i senere tid. På eiendommen står også en dobbelgarasje.

Kart

Kart over Spiksetsvingen 201

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Innlandet, avdeling Kongsvinger, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?