Østhusvik

Nordhusmarka 15

SOLGT

Lys, oppgradert og luftig leilighet med store vindusflater. 2 soverom. Solrik balkong og fin beliggenhet. Carport med bod.. Bilde nummer 1 av 3
Nydelige omgivelser. Bilde nummer 2 av 3
 Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 550 000

Totalpris

kr 2 614 840

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 550 000

Omkostninger:

Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 63 750,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 545,-
Tinglysning av pantedok.: kr 545,-

Sum omkostninger: kr 64 840,-

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.

Boligkjøperforsikring kr 10 400 – 13 200 (valgfritt tillegg)

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

77 m2

Postnummer:

4150 Rennesøy

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 952 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

66 m2

Byggeår:

2009

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

77 m2

Postnummer:

4150 Rennesøy

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

1 952 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

66 m2

Byggeår:

2009

Etasje:

1

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lys, oppgradert og luftig leilighet. Store vindusflater. 2 soverom. Solrik balkong og fin beliggenhet. Carport med bod.

Vi har fått for salg en stilig leilighet med stor terrasse. Inngang rett til entreen til en lys og trivelig gang med god lagringsplass. I leiligheten er det ny laminat på gulvet, og malt i lyse farger på vegg og tak. Videre kommer vi til soverom 1, som har en god og romslig størrelse med utsikt til sjøen. Skapplass er sikret i det store garderobeskapet. Soverom 2 er av god størrelse. Det er utsikt til sjøen fra soverommene. Badet fremstår som romslig. Innredningen er moderne med blant annet stort dusjkabinett. Helfliset med pene fliser. Stuen ligger flott plassert og de store vindusflatene gjør at leiligheten får mye naturlig lys. Kjøkkenet ligger i en delvis åpen løsning mot stuen. Alt i alt en meget pen leilighet med alle de kvaliteter man forventer av en moderne leilighet.

Kart

Kart over Nordhusmarka 15

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 SR-Eiendom - en del av SpareBank 1 Sør-Norge, avdeling Randaberg, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank)

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?