Tenorveien 2B

Velkommen til Tenorveien 2B!. Bilde nummer 1 av 3
Entré/gang. Plass til kommode til oppbevaring m.m.  . Bilde nummer 2 av 3
Velkommen inn. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 1 900 000

Totalpris

kr 1 948 750

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 1 900 000

Omkostninger:

Dokumentavgift til staten, 2.5%: Kr 47 500.
Tinglysning av hjemmelsdokument: Kr 500.
Tinglysning av pantedokument: Kr 500.
Attestgebyr: Kr 250.
Sum omkostninger ved oppnådd prisantydning: Kr 48 750.

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning.
Boligkjøperforsikring kr 10 000 - 12 800 (valgfritt tillegg).

Felleskost/mnd.

kr 3 802

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østfold Akershus.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

100 m2

Postnummer:

1859 Slitu

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

2 048 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

70 m2

Byggeår:

1956

Etasje:

3

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

100 m2

Postnummer:

1859 Slitu

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

2 048 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

70 m2

Byggeår:

1956

Etasje:

3

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

3-roms selveierleilighet i 3.etg med 2 soverom | Garasjeplass i fellesrekke | Utsikt over nærområdet!

Lekker leilighet på 70 kvm beliggende i 3.etasje. Leiligheten holder en god standard og har kjøkken med grå/beige profilerte fronter og integrert komfyr, platetopp og oppvaskmaskin. Badet er flislagt og består av servant på skap, vegghengt toalett, dusjkabinett samt opplegg for vaskemaskin. Månedlige fellesutgifter inkluderer bygningsforsikring, oppvarming via radiatorer, varmtvann og kommunale avgifter. Det følger bod i kjeller med leiligheten samt at det følger garasjeplass i felles rekke. Kort vei til servicetilbud på Morenen kjøpesenter med matbutikk, klesbutikker, jernvarehandel og kafé. Slitu ligger langs gamle E-18 mellom Askim og Mysen og eiendommen ligger ca. 1,5 km fra Slitu jernbanestasjon. Det er kort vei til barnehage og Tenor barneskole på Slitu.

Kart

Kart over Tenorveien 2B

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østfold Akershus

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?