Flekkefjord/Abelnes
Stampen 2
kr 7 500 000
kr 7 688 500
kr 7 500 000
Dok.avg. til staten, 2,5%: kr 187 500,-
Tinglysning av hjemmelsdok.: kr 500,-
Tinglysning av pantedok.: kr 500,-
Sum omkostninger: kr 188 500,-
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i avgifter/gebyrer.
Boligkjøperforsikring kr 14 700 – 17 500 (valgfritt tillegg)
Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen
Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Sør-Norge (SR-Bank).
Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.
Visning
Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg
Nøkkelinformasjon
88 m2
4404 Flekkefjord
Selveier
598 m2
88 m2
2009
5
4
88 m2
4404 Flekkefjord
Selveier
598 m2
88 m2
2009
5
4
Kjøpe og selge - steg for steg
Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.
Beskrivelse
Attraktiv fritidseiendom med hytte, båtnaust og privat brygge! Fastlandsforbindelse!
Fritidseiendommen ligger fint og solrikt til i et mindre hytteområdet, Stampen, ved flotte Stolsfjorden i Flekkefjord. Hytta ble bygget i 2009 og består av stue, påkostet kjøkken i åpen løsning mot spisestue/stue, 4 romslige soverom, garderoberom, bad i begge etasjer og vaskerom m/praktisk bi-inngang. Videre medfølger båtnaust med lagringsplass. Stor brygge, steinsatte arealer og liten plaskedam for de minste - samt usjenert hage. Ønsker du småbyliv med shopping og restauranter, ligger bysentrum ca 10 minutter bilvei unna eller kun et par minutter med båt! Er du og din familie på utkikk etter de gode sommerminnene med lange deilige dager med krabbefiske, fiske og bading? I tillegg til lukten av salt sjø og lyden av yrende småbåtliv gjør denne eiendommen til et herlig sommerparadis!Kart

Mer informasjon om eiendommen
Kontakt megler
Beregn boliglån
Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.
