Jessheim

Søndre Dølibekken 8 leil 2313

SOLGT

Velkommen til Søndre Dølibakken 8 - Presentert av EiendomsMegler1v/ Geir Nyland!. Bilde nummer 1 av 3
Lys og arealeffektiv leilighet fra 2021.. Bilde nummer 2 av 3
Leiligheten som ligger i 3.etasje har en innglasset balkong på  7 m². Perfekt for avslapning året rundt.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 2 100 000

Totalpris

kr 2 153 805

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 2 100 000

Omkostninger:

Kr 52 500 Dokumentavgift 2.5% av kjøpesum inkl. fellesgjeld
Kr 545 Tinglysing av skjøte
Kr 545 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 260 Grunnboksutskrift
Kr 53 805 Sum omkostninger

Kr 11 900 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 65 750 Sum inkl. boligkjøperforsikring

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlig gebyrer, satser etc.

Felleskost/mnd.

kr 2 338

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

33 m2

Postnummer:

2050 Jessheim

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

3 525 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

23 m2

Byggeår:

2021

Etasje:

3

Rom:

1

BRA:

33 m2

Postnummer:

2050 Jessheim

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

3 525 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

23 m2

Byggeår:

2021

Etasje:

3

Rom:

1

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Fin og arealeffektiv 1-roms fra 2021| Innglasset balkong på 7 m² | Attraktiv beliggenhet på Jessheim Sør!

Velkommen til Søndre Dølibakken 8 - Presentert av Geir Nyland! Fin leilighet beliggende i 3 etasje i nyere boligbygg fra 2021. Med en størrelse på 23 m² er den kompakt, men effektivt utnyttet. Leiligheten består av ett rom som kombinerer kjøkken, stue og soverom, noe som gir en fleksibel boopplevelse. En moderne utformingen sikrer at plassen føles lys og åpen. I tillegg har du et flislagt bad med plass for vaskemaskin og en innglasset balkong på 7 m². Høydepunkter: - Heis - Pent opparbeidede fellesområder - Bod - Vannbåren oppvarming - Balansert ventilasjon Leiligheten er svært innbydende, og er et perfekt førstegangskjøp eller utleieobjekt. Beliggenheten gir enkel tilgang til byens fasiliteter. Kort vei til både buss- og togforbindelser.

Kart

Kart over Søndre Dølibekken 8 leil 2313

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Oslo og Akershus, avdeling Oslo Nybygg, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?