Sentrum

Roald Amundsens gate 20

Velkommen til Roald Amundsens gate 20 - Presentert av EiendomsMegler1 ved Birgit Grandahl. Bilde nummer 1 av 3
Leiligheten ligger i byggets 4. etasje og har i hovedsak en standard i fra byggeåret 2006. Stuen har lyse overflater på vegger og i himling, på gulvet er det parkett. Bilde nummer 2 av 3
Det er flere møbleringssoner i stuen, og flere store vindusflater . Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 5 000 000

Totalpris

kr 5 126 340

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 5 000 000

Omkostninger:

Dokumentavgift til staten, 2.5%: Kr 125 000.
 
Tinglysning av hjemmelsdokument: Kr 545.
Tinglysning av pantedokument: Kr 545.
Attestgebyr: Kr 250.
 
Sum omkostninger ved oppnådd prisantydning: Kr 126 340.
 
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses ett pantedokument og at eiendommen selges til prisantydning.
 
Boligkjøperforsikring kr 10 000 - 12 800 (valgfritt tillegg).

Felleskost/mnd.

kr 3 416

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østfold Akershus.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Lør. 15. mars kl. 13:00 - 14:00

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

120 m2

Postnummer:

1707 Sarpsborg

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

982 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

105 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

4

Rom:

3

Soverom:

2

BRA:

120 m2

Postnummer:

1707 Sarpsborg

Eierform:

Eierseksjon

Tomt:

982 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

105 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

4

Rom:

3

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Lys og romslig leilighet - 4 etg.- Innglasset balkong - 2 soverom - Garasjeplass - Heis - Meget sentralt på torget

Leiligheten har en meget sentral beliggenhet ved torget, i hjertet av Sarpsborg sentrum. Gangavstand til Storbyen kjøpesenter, gågaten med butikker, restauranter og kaféer. Pen leilighet med flott beliggenhet og kveldssol i Sarpsborg sentrum. Leiligheten har en åpen og god planløsning, stor stue, åpen kjøkkenløsning, 2 soverom, vaskerom, eget wc-rom og bad/wc. Heis og porttelefon. Leiligheten ligger i et svært populært bygg sentralt plassert i Sarpsborg med gangavstand til det meste i sentrum av byen. Leiligheten har en romslig, innglasset og vestvendt balkong som utvider leilighetens bruksareal. Bygget ble oppført i 2005 og alt av inventar og utstyr er fra samme tid. Med leiligheten følger biloppstillingsplass i felles garasje og sportsbod i 2. etg. på samme plan som fellesarealer.

Kart

Kart over Roald Amundsens gate 20

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østfold Akershus

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?