Natrudstilen

Nedre Heggberglia 61

Velkommen til Nedre Heggberglia 61 i Natrudstilen. Bilde nummer 1 av 3
Populære Natrudstilen har vært under utvikling i mange år og er bebygd med en blanding av større og mindre, nyere fritidsboliger. Bilde nummer 2 av 3
Fritidsboligen er en "Kvitbjørn" fra Malmlaft oppført i 2016. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 4 200 000

Totalpris

kr 4 306 000

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 4 200 000

Omkostninger:

Kr 105 000 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 500 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 500 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 106 000 Totalkostnad

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

70 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

Tomt:

454 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

66 m2

Byggeår:

2016

Rom:

4

Soverom:

2

BRA:

70 m2

Postnummer:

2612 Sjusjøen

Eierform:

Selveier

Tomt:

454 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

66 m2

Byggeår:

2016

Rom:

4

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Flott hytte fra Malmlaft fint beliggende i Nattrudstilen - 2 soverom + soverom på hems - Fint beliggende i feltet

EiendomsMegler 1 v/ Ivar Thoresen ønsker velkommen til Nedre Heggberglia 61, en flott hytte fra Malmlaft, oppført i 2016. Hytta bærer preg av lite bruksslitasje, god standard og en fin planløsning. Hyttas hovedplan består av: Entré, gang, stue m/ åpen kjøkkenløsning, 2 soverom, bad og teknisk rom. Loftplan med loftstue og 2 soverom. Soverommene i loftplanet er ikke målbare grunnet lav takhøyde/skråtak, men tilfører likevel en fin bruksverdi. Hytta har også en bod med utvendig adkomst. Området er et eldorado for familien med turmuligheter rett utenfor døra og oppkjørte skiløyper i umiddelbar nærhet. Sommerstid kan du velge mellom et flott sti- og veinett for turer til fots og på sykkel. I Sjusjøen skisenter er det muligheter for alpint. Der finner du også rulleskianlegg, skiskytterarena.

Kart

Kart over Nedre Heggberglia 61

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?