Furutangen

Nordatilveien 4

Flott fritidseiendom med stor terrasse med gode solforhold. Bilde nummer 1 av 3
Innholdsrik fritidseiendom med stor familiehytte og garasje. Bilde nummer 2 av 3
Hytta ligger fint til på Furutangen med kort avstand til fine skiløyper og gode turmuligheter. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 4 490 000

Totalpris

kr 4 603 250

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 4 490 000

Omkostninger:

Kr 112 250 Dokumentavgift 2,5 % av kjøpesum.
Kr 500 Tinglysing av hjemmelsdokument
Kr 500 Tinglysing av pantedokument (per stk.)
Kr 113 250 Totalkostnad

Valgfritt tillegg:
Kr 14.600 Boligkjøperforsikring (valgfritt)
Kr 17.400 Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt)

Dokumentavgiftens størrelse forutsetter at eiendommen kjøpes til prisantydning. Det tas forbehold om endringer i offentlige gebyrer, satser etc.

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 Østlandet.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

168 m2

Postnummer:

2460 Osen

Eierform:

Selveier

Tomt:

1 904 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

131 m2

Byggeår:

2012

Etasje:

2

Rom:

6

Soverom:

4

BRA:

168 m2

Postnummer:

2460 Osen

Eierform:

Selveier

Tomt:

1 904 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

131 m2

Byggeår:

2012

Etasje:

2

Rom:

6

Soverom:

4

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Flott hytte med god plass til storfamilien og venner. 2 stuer, 2 bad og 4 soverom. Dbl garasje. Skiløype og alpinbakke.

Velkommen til denne flotte fritidseiendommen på familievennlige Furutangen! Med en god planløsning med to stuer, to bad og fire soverom spredt over to etasjer, er dette en hytte som fungerer godt for storfamilie og venner. Solrik og fin beliggenhet med sør-vestvendt terrasse for lange sommerkvelder og solrike vinterdager. God plass til parkering i dobbel garasje eller på gårdsplassen. El-billader. Langrennsløyper rett ved og alpinanlegget bare en kort spasertur unna. Gåavstand til Mattisstua restaurant og sportsbar som legger til rette for sosialt samvær i hyttefeltet. Lekeplassen garanterer moro for hele familien året rundt, med disk-golf, ballbinge, minigolf og sandvolleyball. Ca 10 km til en av Østlandets fineste strender ved Osensjøen. Velkommen til en hyggelig visning!

Kart

Kart over Nordatilveien 4

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra vår samarbeidspartner vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 Østlandet

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?