Sjetnemarka

Alf Godagers veg 37 B

SOLGT

EiendomsMegler1 ved Marthe Frantzen har gleden av å presentere Alf Godagers veg 37 B! . Bilde nummer 1 av 3
Flat og lettstelt tomt som ligger i et veletablert nabolag med gangavstand til skole, barnehage og flotte turområder.. Bilde nummer 2 av 3
Pent opparbeidet tomt på 481 m² i barnevennlige omgivelser.. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 3 990 000

Totalpris

kr 4 101 590

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 3 990 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545

Dokumentavgift

kr 110 500

Kontakt megler for salgsoppgave med fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 SMN.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Nøkkelinformasjon

BRA:

185 m2

Postnummer:

7081 Sjetnemarka

Eierform:

Selveier

Tomt:

481 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

176 m2

Byggeår:

1969

Rom:

4

Soverom:

2

BRA:

185 m2

Postnummer:

7081 Sjetnemarka

Eierform:

Selveier

Tomt:

481 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

176 m2

Byggeår:

1969

Rom:

4

Soverom:

2

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

FLOTT ENEBOLIG I FAMILIEVENNLIG OMRÅDE | Pent opparbeidet tomt med hage og fine uteområder | Carport | Gode solforhold

Velkommen til Alf Godagers veg 37 B! Eiendomsmegler1 v/ Marthe Frantzen har gleden av å presentere en lys og flott enebolig beliggende i et etablert og rolig boligområde i Sjetnemarka. Her bor du sentralt, men tilbaketrukket, med gangavstand til skole, barnehage, butikk og flotte turområder. Boligen har solrike uteområder, carport, og en pent opparbeidet tomt med lettstelt hage. Kvaliteter verdt å nevne: - Romslig stue med vedovn og flott lysinnslipp - Klassisk kjøkken rikelig med skap- og benkeplass - Pent, flislagt bad - Eget praktisk vaskerom i kjeller - Stort rom i kjelleren har blitt brukt som kjellerstue - Carport og gode parkeringsmuligheter på egen tomt - Godt med oppbevaringsplass i boder - Flat og lettstelt tomt med nydelig hage - Pent opparbeidet uteområde med plen, beplantning og terrasser - Gode solforhold - Rolig og barnevennlig område med nærhet til det meste - Flotte turområder i umiddelbar nærhet - Gode bussforbindelser til Tiller og Trondheim sentrum

Kart

Kart over Alf Godagers veg 37 B

Mer informasjon om eiendommen

Er du på flyttefot?

Når du nå er på boligjakt så kan drømmeboligen dukke opp når som helst, og kanskje skal du selge egen bolig? Fyll ut skjemaet nedenfor, så tar en megler fra EiendomsMegler 1 Midt-Norge, avdeling Heimdal, kontakt med deg.

Obligatoriske felter er merket med *
Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi deler ikke dine personopplysninger med uvedkommende. Se vår personvernerklæring for mer informasjon om vår behandling av dine personopplysninger.

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 SMN

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?