Røros

Sollirabben 17

Eiendomsmegler1 v/Stian Konstad har gleden av å presentere Sollirabben 17!. Bilde nummer 1 av 3
Fritidseiendommen ble opprinnelig oppført i 2006 og er tegnet av lokal arkitekt basert på lokal estetikk og byggetradisjoner og bygget av lokale håndverkere.. Bilde nummer 2 av 3
Her får du en helt unik hytte på gode 452m².. Bilde nummer 3 av 3
Prisantydning

kr 38 000 000

Totalpris

kr 38 951 090

Utregning av totalpris:
Prisantydning:

kr 38 000 000

Omkostninger:

+Tinglysing pantedokument kr 545
+Tinglysing skjøte kr 545

Valgfri kostnad (ikke medregnet i totalpris)

+Help Boligkjøperforsikring kr 15 500

Dokumentavgift

kr 950 000

Last ned salgsoppgave for fullverdig informasjon om eiendommen

Usikker på hvor mye du kan låne?

Prøv lånekalkulatoren til SpareBank 1 SMN.

Skal du på visning?

Da er det lurt å ha finansieringsbevis klart.

Visning

Ingen planlagte visninger. Du kan fortsatt melde deg på visning ved å trykke på knappen nedenfor og fylle ut kontaktskjemaet. Megler vil da ta kontakt med deg

Visningspåmelding

Nøkkelinformasjon

BRA:

452 m2

Postnummer:

7374 Røros

Eierform:

Selveier

Tomt:

8 309 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

359 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

2

Rom:

9

Soverom:

6

BRA:

452 m2

Postnummer:

7374 Røros

Eierform:

Selveier

Tomt:

8 309 m2

Energikarakter:

ABCDEFG

BRA-i:

359 m2

Byggeår:

2006

Etasje:

2

Rom:

9

Soverom:

6

Kjøpe og selge - steg for steg

Skal du både kjøpe og selge bolig? Sammen med SpareBank 1 hjelper vi deg gjennom alle stegene – hele veien inn i ditt nye hjem.

Beskrivelse

Helt unik og svært påkostet fritidsbolig med egen spa-avdeling og basseng i ettertraktet område - Visning etter avtale

Velkommen til Røros gods i Sollirabben 17, presentert av EiendomsMegler 1 v/Stian Konstad! Her presenteres en helt unik fritidsbolig med fantastisk beliggenhet i Hånesåsen på Røros. Hovedhytta ble oppført i 2006 av lokale håndverkere, med et luksuriøst spa-avdeling med marmor fra Verona i Italia, og i 2010 utvidet eget basseng. Eiendommen er betydelig påkostet og fremstår som meget eksklusiv og gjennomført. Blant høydepunktene finner man en egen spa-avdeling med både jacuzzi og oppvarmet basseng. Hytta inneholder hele seks soverom, hvorav fem med tilhørende bad, noe som gir ypperlig komfort for både familie og gjester. Boligen har to separate soner med stue og kjøkken. Det tekniske anlegget er moderne, med mulighet for å styre varme, vann og lys via app. Også oppvarmingen av bassenget kan fjernstyres. Alt av plassbygde møbler og listverk er utført av Os Trekultur. I tillegg har eiendommen en romslig dobbelgarasje med boder. Her får du en fritidsbolig helt utenom det vanlige!

Kart

Kart over Sollirabben 17

Mer informasjon om eiendommen

Kontakt megler

Beregn boliglån

Se hva lånet fra en av våre samarbeidspartnere vil komme på i måneden.

logo til SpareBank 1 SMN

Var det lett å finne informasjonen du lette etter?